Šomēnes kopā ar BENU Aptieku sākām jaunu video sēriju, kurā apskatīsim dažādas svarīgas tēmas un jautājumus, kas saistīti ar skaistu ādu -  ādas kopšana, aizsardzība un problēmu risināšana.
Tāpēc loģiski visu sākt no pašiem sākumiem - kāds kuram tad ir ādas tips un stāvoklis? Un tik pat svarīgi arī saprast, kas ir dermatoloģiskā kosmētika un ar ko tā atšķirās no parastās. Uz jautājumiem atbildēja ārste-dermatoloģe Lauma Valeine un BENU skaistuma speciāliste Natālija Gavriļčenko.

Šajā bloga ierakstā īsi aprasktīšu ap ko lietas grozās, bet vairāk informācijas un atbildes uz sekotājumu jautājumiem atradīsiet manā YouTube video.

Dermatoloģiskā kosmētika no parastās atšķirās ar to, ka tā tiek izstrādāta kopā ar dermatologiem un citiem speciālistiem, un balstīta pētījumos. Sastāvdaļas ir kvalitatīvas un pietiekamā daudzumā, lai spētu palīdzēt normalizēt stāvokli, ja ir kādas problēmas, savukārt, ja āda jau ir normāla, tad to turpināt tādu uzturēt un aizsargāt. Šai kosmētikai arī ir minimāli pievienotas smaržvielas vai arī netiek pievienotas vispār.

Dermatoloģiskajā kosmētikā ir pieejami produkti visiem vecumiem un vajadzībām - sākot ar mazuli līdz pat sirmgalvim. Jebkurš atradīs atbilstošus līdzekļus savas ādas kopšanai.

BENU Aptieka piedāvā arī veikt sejas ādas pārbaudi. Arī man tika veikta diagnostiku un jāsaka, ka biju ļoti pārsteigta! Pa ziemu mana āda ir kļuvusi sausa. Man tas bija liels pārsteigums, jo man ir kombinēts ādas tips, kad t-zona ir taukaina un vaigi normāli. 
Tas ļoti lika aizdomāties par manu ādas kopšanas rutīnu, jo esmu pieradusi cīnīties ar vienu problēmu, - taukainību, nemaz nedomājot, ka ādas stāvoklis var mainīties un nepieciešama pilnīgi cita kopšana.
Tad nu šobrīd esmu aktīvi sākusi to mitrināt un pabarot. Tāpēc iesaku veikt šo ādas pārbaudi visiem! Pat, ja jūs zināt savu ādas tipu, pārbaudot ādas stāvokli, jūs zināsiet konkrēto šī brīža situāciju un attiecīgi arī varēsiet to kopt. Sejas ādas stāvokļa pārbaudē nosaka ādas mitruma līmeni, U-zonas taukainību, T-zonas taukainību un ādas elesticitāti. Pēc pārbaudes rezultātus kopā ar kopšanas ieteikumiem un līdzekļu rekomendāciju saņemsi izdrukātus un e-pastā. Konsultanti arī uz vietas sniedz ļoti izsmeļošu stāstījumu un atbildes uz jautājumiem. Ādas pārbaudes norisi redzēsi arī manā video!

Pārbaudes ir par ĻOTI draudzīgu cenu - 2.99, ja jums ir BENU Aptiekas klienta karte (to var saņemt bezmaksas), 5.99 bez klienta kartes.
Pieteikties pārbaudei varat šeit.
Pārbaudes dienā saņemsi arī 25% atlaidi rezultātu apkopojumā rekomendētajai dermokosmētikai un matu kosmētikai, skaistuma vitamīniem un vitamīniem matu veselībai (Dr. Hauschka kosmētikai un DSD matu kopšanas kosmētikai atlaide -10%).

Ceru, ka jums noderēja šī informācija un palīdzēs ādas skaistumā!
Tiekamies jau nākammēnes, kad vairāk pastāstīšu par pareizu ādas attīrīšanu un to, kā uzturs ietekmē ādas stāvokli.