Mans jaunais Braun draugs ir kā īsts aristrokrāts ar bezgalīgi gariem tituliem, vārdiem, apakšvārdiem un prievārdiem, pilnajā vārdā - Braun Silk-épil 9 SkinSpa SensoSmart™ SES 9/980 epilator rose gold - 4-in-1 epilation, exfoliation & skin care system + 13 extras. Es vēlējos iekļaut visu garo nosaukumu, jo šim epilatoram pieejamas dažādas komplektācijas, kas arī attiecīgi maina cenu un matiņu likvidēšanas pasākuma iespējas.

Kad epilatoru izpakoju, nevarēju vien beigt brīnīties, kas tikai nav šajā komplektā! Tajā ir padomāts par visu, lai likvidētu vai saīsinātu jebkuru ķermeņa matiņu un parūpētos par ādu pēc tam. (Uz kastes atzīmētās zonas ir paduses, seja, vēders, bikini, rokas, augšstilbi un apakšstilbi.)
Komplektā ietilpst epilatora galviņa ar 3 dažādiem uzgaļiem - ciešai saskarsmei ar ādu, ar masāžu un sejai/delikātai zonai, skūšanas galviņa ar trimeri un uzgali, eksfoliācijas galviņa ar divām birstītēm + to futrāļi to žūšanai, bikini trimeris ar 2 uzgaļiem, kā arī uzglabāšanas maciņi (citā bildē būs redzami), birstīte, lādētājs un AAA baterija bikini trimerim.
Šis ir pasaulē pirmais viedais epilators SensoSmart™, kas palīdz spiediena pielāgošanai, lai likvidētu vēl vairāk matiņu. Ja spiediens ir normāls, tad Smartlight sensors darbojas kā ārkārtīgi parocīga lampiņa-lukturītis, ar kuru es varēju pamanīt katru neganto matiņu, kas mēģināja slēpties. Ja spiediens bija par spēcīgu, tad lapiņa iedegās sarkanā krāsā, bet man gan tas gadījās vien pāris reizes.
Gludai epilācijai :: epilācija + masāža :: sejai un delikātai zonai
Sākumā izmantoju uzgali, kas reizē arī masē. Ar to arī iesaka sākt, jo tas procesu padara maigāku. Tas arī sekoja līdzi mana ķermeņa izliekumiem, jo tā galviņa ir kustīga. Kādā 3 reizē, kad daļa no matiņiem jau bija epilēta, uzliku ciešās saskarsmes uzgali un tad arī sajutu, cik smalkus matiņus tas spēj izraut. Epilatoram ir MicroGrip pincešu tehnoloģija - 40 pincetes precīzi likvidē pat smilšu grauda izmēra (0,5 mm) matiņus. Tas bija pārsteidzoši, cik mazītiņus matiņus tas varēja izraut! Bet daži viltīgākie, un droši vien mīkstākie, pamanījās tomēr izbēgt. Perfektam gludumam tad es izmantoju skuvekļa uzgali un visu "nopulēju" ar eksfoliatora uzgali.

 Sejai epilatoru neesmu izmēģinājusi, jo īsti man nav vajadzības, bet šo uzgali izmēģināju padusēm, kad bail delikātā zonā izraut uzreiz pārāk daudz, bet arī masāžas uzgalis tam labi noderēja.
Epilatoru var lietot dušā vai vannā - siltais ūdens palīdz atslābināties, kā arī atveras poras un āda pati par sevi kļūst elastīgāka, tāpēc epilācija kļūst patīkamāka. Šī opcija man liekas epilācijas dievu sūtīta, jo tieši tā es vislabprātāk to lietoju.

Sākot lietot epilatoru arī tiek ieteikts to izmantot reizi nedēļā pirmās 4 nedēļas, lai matiņus noķertu dažādos augšanas posmos. Tā arī darīju un rezultāts ir superīgs. Tiesa, manas 4 nedēļas vēl nav beigušās, tāpēc arī vēl "cīnos" ar matiņu augšanu. Bet jau tagad redzu ļoti skaistus rezultātus, kas ļoti iepriecina.
Pīlinga jeb eksfoliatora uzgaļiem ir sonic tehnoloģija - tie veic vairāk kā 3000 mikrovibrācijas minūtē un likvidē atmirušās āda šūnas. Šie uzgaļi ir lieliski! Vairs nav jāuztraucas par ieaugušiem matiņiem, turklāt tas arī ādu lieliski sagatavo paštonējošā losjona uzklāšanai, jo nepieciešama tikai dušas želeja, un nav jāuztraucas par eļļām, kas varētu būt skrubī un izbojātu losjona vienmērīgu uzklāšanu. Komplektā ir divi veidi - zilais uzglais ir cietāks un paredzēts lietošanai reizi nedēļā, jo dziļāk attīra ādu, savukārt, violetais ir piemērots ikdienas lietošanai. Katrai no birstītēm ir arī savs žūšanas futrālis. Birstītes jāmaina pēc 12 mēnešu lietošanas.
Skūšanas uzgalis ir tik superīga sastāvdaļa šī epilatora komplektā! Tas šo ierīci padara tiešām universālu - ko gan tā nedara!? Es ļoti priecājos, ka varēšu atteikties no vienreizlietojamo skuvekļu lietošanas, jo tas nav pārāk zaļi un arī sanāk diezgan neizdevīgi. Turklāt es vienmēr pamanos sagriezties (man pat ir rētas), tāpēc šis ir ļoti ērts un parocīgs uzgalis. Ne vienmēr ir vēlme ir emocionālā kapacitāte nodoties epilācijai, it īpaši, ja ir tas īpašais mēneša laiks, kad viss kļūst ārkārtīgi jutīgs, tāpēc es dikti priecājos, ka ir arī šāda opcija. Turklāt skuvekļa sānā ir arī trimmeris, lai saīsinātu parāk garos matiņus. Vienīgais, kas jāņem vērā, ka skuvekli gan drīkst izmantot tikai uz sausas ādas.
Cik praktiski, kad vienai ierīcei ir tik daudz dažādu funkciju! Tas arī ļoti ērti ieguļas rokā. Baterijas darbības ilgums ir līdz 50h - tas ir tik ilgi, ka aizmirsti, ka tā vispār ir jālādē. Vismaz man tā bija. :)

Ierīces galviņas nomainīt ir ārkārtīgi viegli un ātri. Otrā pusē tikai jānospiež slēdzis un viss viegli attaisās.
Bikini skuveklis ir pavisam atsevišķa ierīce, kas darbojās ar AAA bateriju (iekļauta komplektā). Cik šis mazais darbonītis ir super efektīvs! Ļoti iepatikās, jo tas ir ļoti precīzs un tiešām labi noskuj delikāto zonu.

Esmu ārkārtīgi patīkami pārsteigta ar jauno Braun epilatoru un visām viņa daudzajām "sejām". To lietot ir ļoti viegli, un nebūt tik sāpīgi, kā tas bija kādreiz, kad izmantoju aizvēsturisku senci no cita zīmola. Tehnoloģijas ļoti attīstās un produkti top arvien pārdomātāki, kas mani ļoti iepriecina. Turklāt ilgermiņā tas noteikti ir zaļāk, ietaupa laiku un līdzekļus. Noteikti iesaku visiem, kuri vēlas universālu un efektīvu ierīci!

Šī komplekta cena ir ap 200 eiro, bet pieejami arī komplekti par zemāku cenu - Braun skaistuma produktus meklē labākajos elektropreču veikalos un interneta veikalos. Turklāt tu vari iegādāties Braun ierīces bez riska, jo zīmols garantē 60 dienu naudas atmaksu! Vai tas nav lieliski? Braun ir ļoti draudzīgs, kvalitatīvs un pārdomāts ražotājs no Vācijas!

Vai jums patīk lietot epilatoru? Un vai esat mēģinājušas šo vai līdzīgu ierīci? Ļoti priecāšos uzzināt jūsu pieredzi un domas! :) 

Raksts tapis sadarbībā ar Braun. Visi viedokļi mani personīgie. :)