Pienācis kārtīgs rudens, un tas nozīmē, ka arvien vairāk gribās ielīst zem mīkstas sedziņas. Protams, tas arī ir laiks, kad vairāk jāsāk domāt par veselību un vitamīniem bagātu uzturu. Šajā ķērienā biju ārkārtīgi praktiska un atradu dažādas ļoti noderīgas mājlietas, kas palīdzēs gan sasildīties, gan vēl vairāk ēst dažādus augļus un dārzeņus.
Sākšu ar to, ka jau ilgu laiku vēlējos iegādāties blenderi, bet tam tā arī īsteni nepieķēros. Gribēju gatavot gan smūtijus, gan biezzupas, tāpat arī pamēģināt pati uztaisīt auzu pienu, tomēr savas idejas nevarēju īstenot, jo trūka laba palīga. Nebiju neko daudz tos arī pētījusi, tāpēc ļoti noderīga bija pārdevējas konsultācija Euronics veikalā. Viņa bija ļoti zinoša un ātri varēja ieteikt vislabāko risinājumu manām universālajām vajadzībām.

Nopirku Stollar rokas blenderi ar trim dažādiem uzgaļiem un diviem traukiem, kuriem ir arī vāciņi-paliktņi. Savā cenu kategorijā (ap 70 eiro) tas bija visjaudīgākais - 800W, turklāt tam ir 20 dažādi ātrumi un turbo poga. Ar garo metāla uzgali var blenderēt pa taisno katlā, kas ir ļoti parocīgi, turklāt, metāls arī ir viegli tīrāms un neiekrāsosies, kā tas varētu notikt ar plastmasu.

Tagad varēšu gan sablenderēt augļus un dārzeņus, gan sadrupināt riekstus, kā arī sakult putukrējumu vai omleti.
Izmēģināju uztaisīt pirmo smūtiju, un tas burtiski aizņēma pāris sekundes. Biju tiešām pārsteigta, cik liela jauda slēpjas jaunajā palīgā!
Smūtijā ieliku vienu banānu, vienu kivi, šķēlīti mango un pāris mellenes, bet par pamatu izmantoju ābolu sulu.

JYSK veikalā noķēru jaunu flaneļa gultasveļas komplektu, palagu ar gumiju, segu un aizkaru. Interjerā man ļoti patīk neitrāli toņi ar krāsu akcentiem, bet šoreiz viss, ko atradu ierakstījās neitrālājā, pelēkajā paletē. Laikam rudens dara savu.😏
Gultas veļas komplekts ir ārkārtīgs jauks, mīksts un patīkams. Tas izgatavots no 100% kokvilnas, kas man ir ārkārtīgi svarīgi. Komplektā bija segas pārvalks un divas spilvendrānas, un kopējā cena ar 25% atlaidi bija tikai 15 eiro. Nopirku arī  pieskaņotu gaiši pelēku palagu ar gumiju, kas vienmēr noder.
JYSK atradu arī jaunu segu, ko meklēju jau mēnešiem. Šī ir 100% pīļu spalvu sega, tāpēc nedaudz čaukst. Tā ir ārkārtīgi mīksta un pufīga, kas man patīk un ko arī meklēju. Jo īpaši iepriecina tas, cik smuki zem segas pārvalka iezīmējas pufīgie kvadrātiņi - tas man bija tāds mazais segas sapnis.
Lietoju jauno segu un gultasveļas komplektu jau vairākas naktis, un jāsaka, ka tā arī lieliski silda. Tā varētu būt vēl smagāka, bet mēdzu gulēt ar papildus pārklāju, kas piedod segai ideālo svaru. Jāsaka, ka tai ir izcila cena, jo to iegādājos ar 25% atlaidi par apmēram 25 eiro, un tās izmērs ir 200x200cm.
Man tiešām ir pelēkais periods - pat mana pidžama ir pelēka!
JYSK bija arī plaša aizkaru izvēle un atradu vairākus foršus variantus, no kuriem beidzot izvēlējos savējos. Man ļoti patika auduma spīdums un raksts, kā arī tas, ka tie diezgan labi aizturēs gaismu. Vēl tikai atliek atrast aizkaru stangu! Arī šie bija par ļoti draudzīgu cenu - ar atlaidi maksāja nedaudz virs 10 eiro.
 
Beidzot iznācis jaunais Domina Shopping rudens katalogs! Es piedalījos arī modeļu atlases žūrijā, kas bija ļoti interesants process, un es nekad vēl nebiju sēdējusi pie žūrijas galda. 😅 Kataloga 6. lpp. varat izlasīt arī interviju ar mani.

10., 11. un 12. novembrī Domina Shopping notiks starpsezonas izpārdošana ar atlaidēm līdz pat 50%! Noteikti nenokavējiet, jo tā noteikti būs arī laba iespēja jau nopirkt pirmās Ziemassvētku dāvanas.


Beidzot arī uztaisīju savu Domina Shopping klienta karti un jau sāku krāt punktus. Nezinu, kā pamanījos tik ilgi iepirkties bez tās. 🙈 Starpsezonas izpārdošanas laikā klienta karte būs nopērkama 3x lētāk nekā parasti - tā maksās tikai 2 eiro! Turklāt izpārdošanas laikā iegūtie punkti trīskāršosies un sakrātos punktus varēs atprečot jau janvāri, saņemot Domina Shopping dāvanu kartes.

Ceru, ka jums bija interesanti redzēt, ko šoreiz atradu. Mājlietas vienmēr ļoti iepriecina, jo tās redzi sev apkārt dienu no dienas.

Noteikti apskati arī iepirkšanās video!