Šogad sadarbībā ar H&M esmu atradusi savus Positivus festivāla outfitus. Izvēloties apģērbus, domāju par dažādiem noskaņojumiem, laikapstākļiem un sajūtām. Svarīgi taču aptvert maksimāli visu, bet nepārkrauties ar mantām, tomēr izskatīties stilīgi.
Pirmais outfits ir rozā kokvilnas kleitiņa ar dziļu izgriezumu gan priekšpusē, gan mugurpusē, tāpēc vilku kopā ar body. Man arī patīk ērtāsandales, kuru lecīte ir polsterēta.
Šeit klāt man patika interesanti auskari ar actiņām, kas man kaut kur atgādināja acteku kultūru.
Otrais outfits ir kosmonautiņš. Modē ir viss metāliskais, un es nespēju turēties pretī. Gan mētelis, gan body ir no hologrāfiska auduma, kas saulē vizuļo vis varavīksnes krās, savukārt, šorti ir no patīkami čaukstoša vara krāsas auduma. Ļoti ērti un viegli apģērbi, par kuriem nemaz nebūs jādomā.
Šis ir mans ērtais komforta outfits ar pidžamas biksēm, oversized t-kreklu un džinsu jaku. Ļoti patika, ka arī ērtājiem apģērbiem ir tīri dekoratīvas detaļas - lentītes un šņores, kas piedod tiem īpašu raksturu. Mazie flamingo auskariņi vienkārši ir ārkārtīgi mīlīgi.
Viens no vakara outfitiem, kas, protams, arī ir par komfortu. Mīksti kokvilnas džinsi, crop-top un kedas, bet to visu īpašu padara maigā kleita ar mežģīņu detaļām.
Seksīgais vakara tērps ar lieliem auskariem un koši sarkanu topu. Tā elegantā volānu mala ļoti eleganti izceļ plecu daļu, bet mas lencītes to padara ērtu valkāšanā.

Ko tu vilksi uz Positivus?

Neaizmirsti piedalīties €50 dāvanu kartes izlozē no H&M! Vienkārši zem video atstāj komentāru ar outfitu, kas tev vislabāk patika. Laimīgo pazinošu jau 13. jūlijā!