Eucerin līnijas Elasticity+Filler iprodukti paredzēti ādas novecošanās pazīmju mazināšanai un aizkavēšanai, tāpēc tos testēja mana vecākā māsa. Viņas āda vairākos aspektos ir līdzīga manējai - jutīga, kombinēta un pēdējā laikā arī ar noslieci uz problemātisko pusi.


Dienas krēmu ar SPF15 + UVA, nakts krēmu un sejas eļļu viņa lieto jau vairāk kā 1,5 mēnesi. Apjautājos par pirmo pieredzi jau pēc apmēram nedēļas, un jāsaka, ka viņas viedoklis ir palicis nemainīgs visu šo periodu.

Dienas krēms SPF15 + UVA, 50 ml

Dienas krēms pēc sajūtas ir bijis diezgan taukains. Tam bija problemātiski pa virsu uzklāt dekoratīvo kosmētiku, un seja visu dienu saglabājās viegli spīdīga. Tāpēc iespējams, ka vairāk varētu patikt sievietēm ar izteikti sausu ādu. Protams, līdz ar to āda arī tiek labi mitrināta un pabarota, un pēc ilgstošās lietošanas arī bija manāmi uzlabojumi, jo iepriekš vaigi bija diezgan sausi.
Pluss noteikti bija tas, ka tas nesagādāja nekādu diskomforta sajūtu, kā arī nebija jābaidās, vai netīšām krēms netiks ieberzts acīs, jo arī jutīgajā acu rajonā nekādas nepatīkamas sajūtas neizraisīja.
Manuprāt, SPF gan varētu būt lielāks, bet māsa nesūdzējās par to.

Nakts krēms, 50 ml

Šis kļuva par lielu māsas favorītu - kad vaicāju par produktu testēšanu, šis vienmēr bija pirmais, par kuru viņa aizrautīgi sāka stāstīt. Krēms ir biezas konsistences, bet ļoti patīkami iesūcas ādā un padara to matētu. Tā tiek labi barota un mitrināta (sastāvā lielmolekulārā un mazmolekulārā hialuronskābe, argāna eļļa), nepadarot to pārlieku taukainu. Tieši tāpēc viņa nakts krēmu sāka reizēm lietot arī pa dienu. Tas ir perfekts krēms viņas gaumei.

Sejas eļļa, 30 ml

Eļļa bija laba, bet lielu sajūsmu neradīja. Tā ir ļoti šķidra un, ja uzliek par daudz, tad ir nedaudz sajūta, ka tā var tecēt, kaut arī tā īsti nenotiek, bet vispār tā diezgan labi iesūcās ādā. Lietošanai kopā ar dienas krēmu tas noteikti bija par daudz, tā kā krēms pats par sevi jau ir taukains. Tāpēc parasti eļļu lietoja uz nakti. Nedaudz savāda un neparocīga likās pipete ar podziņu, jo tā ir diezgan stingra, bet tas varētu arī atšķirties dažādiem eksemplāriem. Little goes a long way - to noteikti varēs lietot ilgi, jo nepieciešams mazs daudzums.Kopumā pamanītās izmaiņas ir ādas maigums, tā ir labi mitrināta un pabarota. Sausākās ādas zonas ir kļuvušas normālas. Pazudusi savelkoša, sausa sajūta pēc sejas mazgāšanas. Problemātiskās lietas tas nav atrisinājis, pa reizei tāpat kaut kas parādās, bet tā arī nebija krēma funkcija. Liels fillera efekts netika manīts, tomēr āda ir labi mitrināta, līdz ar to arī grumbiņas nedaudz mazākas. Māsai gan arī nav izteiktas vecuma pazīmes, bet profilaksei labi pabaro.

Krēmiem arī ir pavisam viegla "Eucerin" smarža, kura ātri iepatikās.

sai patika, ka dienas un nakts krēms iepakots ir bundžiņā, bet, manuprāt, labāks tomēr būtu iepakojums ar pumpīti - sastāvdaļas ilgāk saglabājas svaigas, un tas arī ir sanitārāk.

Cena ir samērā augsta, bet pieņemama (ap €30 par krēmu, €35 par eļļu). Iespējams, ka turpinot lietot ilgstoši, līnija dotu lielāku fillera efektu, tomēr šķiet, ka tie šo efektu panāk tieši ar mitrināšanu un barošanu, tāpēc noteikti nav no trakās liftinga sērijas.

Vai jau bija kas dzirdēts par Eucerin Elasticity+Filler līniju? Vai varbūt jau ir mēģināts?
Gaidīšu komentārus arī ar jūsu pieredzi!

Anete