Oriflame līnija The One - Featherlight tiešām ir ļoti viegla un nejūtama uz ādas, tomēr tā arī nav pavisam neredzama. To ir viegli uzklāt, kā arī valkāt, turklāt ir samērā ilgnoturīga tik vieglai kosmētikai.
Tonālo krēmu Illuskin es lietoju jau kopš pavasara un man tas tīri labi patīk. Tas ir viegls, mitrinošs tonālais krēms, tāpēc es teiktu, ka tas ideāli ir piemērots normālai/sausai āda. Personīgi man vajag papildus izmantot konsīleri (tie tumšie loki zem acīm un problemātiskā āda) un pūderi, lai tas labāk valkātos, jo man ir nedaudz kombinēta tipa āda, ar tendenci dienas laikā atklāt spīdumu T-zonā. Bildē jūs varat redzēt, ka maliņas centos iepludināt ādā. Tas ļoti viegli izpludinās, un konsistence, manuprāt, ir nedaudz ūdeņaina, lai arī pats produkts ir samērā krēmīgs, kad to izspiež no pudelītes. Tāpēc ideāli piemērots būs ādai, kurai nepieciešama maza sedzamība un mitrinošas īpašības.
Pirmoreiz lietojot šo vaigu sārtumu biju patīkami pārsteigta. Nebiju gaidījusi tik izteiktu pigmentāciju. Tas ir viegli mirdzošs, tāpēc neieteiktu lietot problemātiskai vai nobriedušai ādai, tā kā mirdzumam ir tendence izcelt ādas tekstūru. Tonis Peach vairāk atgādināja bronzeri (vismaz manai bālajai ādai), tomēr tas ir arī labs variants, kā izmantot tikai vienu produktu, jo apvieno gan vaigu sārtumu, gan bronzeri. Tas viegli izpludinās, tomēr jāsaka, ka pirmoreiz to valkājot, šķita, ka tas ātri vien pazuda. Bildē augšējā daļā vaigu sārtumu uzklāju uz tīras ādas, bet zemāk - uz tonālā krēma. Kas bija interesanti - tas labāk izpludinājās uz tonālā krēma, bet uz ādas izskatījās tumšāks un nedaudz pleķains. Parasti birstošos produktus gan neizvēlos, jo ar tiem samērā ir liela putekļošanās. Atverot vaigu sārtumu pirmoreiz un mēģinot novlikt aizsargplēvīti, netīšām norāvu visu aizsargvāciņu un lielu daudzumu uzgāzu sev virsū. Tāpēc šādus iepakojumus jāatver ļoti uzmanīgi.
Acu ēnas tonī Lilac ļoti skaisti izceļ zaļo acu krāsu. Salīdzināju acu ēnu uzklāšanu ar otiņu, pirkstu un pirkstu + acu ēnu bāzi (Urban Decay Eyeshadow Potion Original). Tās izrādās ārkārtīgi bagātas ar toni un mirdzumu, tāpēc tās var valkāt ļoti dažādos izskatos. Uz acīm bija ļoti patīkamas un neredzēju nekādu saraušanos vai kustēšanos, tomēr ar laiku tās pazūd, it īpaši, ja neliek acu ēnu bāzi.
Tādas pašas acu ēnas tikai Peach tonī, kas man gan vairāk atgādina zeltaini bronzīgu toni. Arī šeit es salīdzināju acu ēnas uzklātas ar otiņu, ar pirkstu, ar pirkstu uz acu ēnu bāzes. Tās ir burvīgas, gaišas un ļoti mirdzošas ēnas, kuras perfekti iederētos tumšāka acu grima gaišajām daļām. Izmēģināju arī kā izgaismotāju un efekts bija ļoti labs. Noturība ir laba un izpludināšana ir ļoti viegla.
Ļoti maigi acu ēnau zīmuļi, kas viegli izpludinās, bet ir pārsteidzoši noturīgi. Uz acīm neizsmērējas un ļoti patīkami valkājas. Paturēju pāris minūtes uz rokas un mēģināju noslaucīt ar salveti, bet nekas nepakustējās no vietas. Satur mikrogliterus.
 Ļoti vienkārša un viegla skropstu tuša, kura skropstām sniedz vieglu, pagarinošu efektu. Noturība laba, nedrūp un neatstāj "pandas acis", ko esmu mēdzu novērot arī ar ļoti dārgām tušām.
Pārsteidzoši koša lūpu krāsa spilgti rozā (Coral Caresse) tonī. Mitrinoša, patīkama uz lūpām un neizplūst mazajās krunciņās ap lūpām. Nav visai notūriga, kā jau parasti mitrinošās lūpu krāsas, bet pēc laika atstāj toņa nospiedumu ādā. Skat. bildi zemāk, kur nedaudz var redzēt rozā pēdas.
Kopumā ar produktiem esmu ļoti apmierināta un pat patīkami pārsteigta. Tos ir iespējams izmantot visai dažādos veidos un panākt dažādus efektus.
 Bildes no pirmā makeup mēģinājuma jeb video, kuru netīšām izdzēsu.
ACIS: uz plakstiņa The ONE birstošās acu ēnas – Lilac Lustre, 32586
zem acs, The ONE birstošās acu ēnas – Peach Twinkle, 32584
The ONE Unlimited zīmuļveida acu ēnas – Iced Sand, 31577, Sahara Bronze, 31579
The ONE Featherlight skropstu tuša – Black, 32421
LŪPAS: The One 5-in-1 Colour Stylist Featherlight lūpu krāsa – Coral Caresse, 32716
VAIGU SĀRTUMS: The ONE Featherlight birstošais vaigu sārtums – Lustrous Peach, 32687
SEJA: The ONE Illuskin tonālais krēms – Porcelain 30596, Fair Nude, 30597

Skaties manu video, lai redzētu, kā es uzklāju šādu vieglu svētdienas makeup, kā arī, lai uzzinātu dažādus grima trikus.

Ar sveicieniem,
Anete
Citi video izmantotie produkti:
OCC SKIN: conceal, full coverage foundation, Y0
RIMMEL Stay Matte, 001 Transparent
MAC Studio Careblend/Pressed, Light
RIMMEL Brow This Way, 001 Blonde
Beauty Blender Pro
Dažādas otiņas no EcoTools, pasūtīju iherb.com
Saņem 10% atlaidi savam pirmajam iherb.com pasūtījumam ar kodu DSP380 vai linku