Čau!
Šoreiz devos uz Domina Shopping, lai atrastu dzimšanas dienas dāvanas mammai un labākajai draudzenei. Protams, izdevās atrast arī sev kādu nieciņu aizgājušajos svētkos. Manā ģimenē, un arī ar draugiem, vienmēr svarīgākais ir pati apsveikšana un svinēšana, dāvanas ir tikai jauks atgādinājums par to, ka kāds par tevi padomā. Tāpēc lielas dāvanas nemeklēju, bet vairāk kādus patīkamus sīkumus sirsniņai, kas iepriecinās ikdienā.
Man pašai vienmēr ir ļoti patīkami, kad dāvina kādus smaržīgus vannas līdzekļus, un zinu, ka manai labākajai draudzenei patīk The Body Shop. Šobrīd veikalā ir iespaidīgas atlaides, tāpēc pamatīgi apjuku, kad bija jāsāk izvēlēties kaut kas dāvanai (un sev arī visu gribās). 
Atradu ļoti gardi smaržojošu zemeņu ķermeņa sorbertu par nieka €3.75 (bija €15.00). Tas ir viegls un šķietami matēts ķermeņa losjons, kas nedaudz atgādina praimeri, tāpēc man liekas, ka tas varētu ādu padarīt viegli matētu un perfektu.
Honeymania dušas želeja (€5.53 bija €7.90) smaržoja vienkārši debešķīgi, silti un vasarīgi, bet reizē ļoti mājīgi.
Savukārt, argāna eļļas ķermeņa sviestkrēms (€3.75 bija €7.50) atgādina karameles un ir ļoti biezas konsistences, kas noderēs sausākai ādai.
Nākamais veikals, kurā devos medībās, bija Stenders. Man ļoti patīk saņemt un dāvināt Latvijā ražotas lietas, ja vien ir iespēja un izdodas atrast ko piemērotu. Šoreiz atradu sniega pikas burbuļbumbu, kas pēc smaržas atgādina saldas ziedu smaržas, un skaistā folija arī vieglāk noņemas nekā plastikāta iepakojums. Atradu arī liepziedu ziepes (kopā ar medus dušas želeju - yum!) draudzenei un piparmētru-mentola ziepes mammai, kurai patīk spēcīgas smaržas. Abām ziepēm bija 50% atlaide, bet vannas burbuļbumbai -35%.
Mana labākā draudzene Madara ir keramiķe, tāpēc roku kopšanai viņai jāpievērš liela uzmanība. Roku skrubis (€3.75 bija €5.50) viņai noteikti noderēs!
Mammai atradu lielus un vieglus auskarus no Monton (€6.95 bija €9.95). Viņai ļoti piestāvēs metāliskā un caurspīdīgā kombinācija. Viņa ir māksliniece, un šie pancīgi sievišķīgie būs tieši viņas stilā.
Protams, ka arī sev iegādājos dažus kosmētikas līdzekļus. :)
Drogās sev atradu savu mīļāko micelāro ūdeni no L'Oreal ļoti lielā un izdevīgā iepakojumā (400ml par apmēram €6.25 bija €8.50).
Jaunums manai make-up kolekcijai būs grima fiksators no Inglot (€9.95). Par šo esmu ļoti priecīga un satraukta, un vēlos to pēc iespējas ātrāk izmēģināt, jo tas ir pirmais fiksators bez alkohola un smaržvielām, kuru atrodu. Es jau biju atmetusi cerības atrast šādu produktu, tāpēc esmu jo priecīgāka.
Stenderā arī saņēmu nelielu dāvaniņu - matu kondicionieri normāliem matiem.

Veikalā Paviljons atradu sev burvīgu dāvanu dzimšanas dienā. Biju saņēmusi no kolēģiem Pāviljona dāvanu karti €50 vērtībā, un ar lielu nepacietību gadīju, ko tad es tur atradīšu (jo man patīk viss). Un tā bija gaisīga kleita no Dace Bahmann ar milzīgu atlaidi - no €189 bija nocenota uz €80, un ar manu dāvanu karti, tā man izmaksāja vien €30! Tā ir viegla un maiga, apsienama ap kaklu un ar dziļu dekoltē mugurpusē. Aukstā laikā tā stilīgi izskatīsies ar melniem legingiem, bītleni un combat stila zābakiem. Gaidīšu izdevību, lai uzņemtu īstu fotosesiju, šīs bildes galīgi neattaisno kleitas skaistumu, bet ir vairāk aptuvenai modeļa nojausmai :)Ceru, ka dāvanu saņēmējas būs priecīgas un viņām noderēs mazās, sirsnīgās dāvaniņas. Protams, esmu arī ļoti priecīga par savu lielo atradumu - kleitu. :)

Raksti komentāros, kādas lietas tu parasti dāvini!
Šeit vari iepazīties ar visu izpārdošanas piedāvājumu.

Ja neesi vēl redzējis, tad noteikti apskaties arī manu ķēriena video!

Ar sveicieniem,
Anete