Šoreiz ķērienā uz Dominu devos kopā ar savu puisi Dāvidu, jo viņam jau nākamnedēļ jābrauc uz Andoru snovot un slēpot, tāpēc bija nepieciešams iegādāties atbilstošu sporta apģērbu. Pēdējoreiz uz kalna viņš bija pirms vairākiem gadiem, tāpēc vecais kostīms īsti vairs nederēja un bija jau arī novalkāts. 
Tad nu bija jālūko viss iespējamais apģērbs, kas nepieciešams šiem sporta veidiem - jaka, bikses, termo veļa un zeķes, brilles, šallīte un, protams, silti un ūdensnecaurlaidīgi cimdi. Kāja nedaudz paslīdēja vienīgi uz melnajām Nike botiņām, bet par tādu naudu (34.97 no 69.95) ir grēks nepirkt! Šoreiz ziemas zābakus diemžēl nenoķērām, jo tēriņi jau tā sanāca lieli, bet Androrā ir pietiekami silts un pietiks ar botām. Rīgā ziemu izstaigās vēl ar vecajiem. :)
Visu mēs atradām Sportland veikalā, kas mani ļoti patīkami pārsteidza, jo nebija lieki jāstaigā un jāmeklē. Gribētos arī uzslavēt viņu darbinieku Paulu, kurš bija ļoti zinošs un mums ļoti daudz palīdzēja, sākot ar apavu mērīšanu, līdz īsto snova bikšu un cimdu piemeklēšanai.
Mums abiem ļoti patīk košas, priecīgas krāsas, tāpēc nav nekāds brīnums, ka izvēlējāmies viskošāko Buff (€17.95) no visiem. Šīs šallītes iespējams valkāt ļoti dažādos veidos - kā šalles, cepures, matu gumijas, aproces, maskas un vēl visu ko. Tās saglabā siltumu un novada mitrumu, tāpēc ir īpaši piemērotas dažādiem sporta veidiem.
Vienkāršas un praktiskas Nike kedas, kuras pilnīgi noteikti noderēs vēl visu atlikušo gadu. Kā jau minēju, par 34.97 bija grēks nepirkt, jo bieži sanāk iegādāties Nike apavus, kad tiem nav atlaide. 

Brilles (39.96, bija €49.95) Dāvids mērīja apmēram pusstundu, kamēr izlēma, kuru krāsu vēlās. Tās visas bija tik skaistas! Šīs gan vislabāk piestāvēja jakai. Tām ir spoguļvirsma, kas atstaro sauli un sniegu, lai acis neapžilbst. Ļoti vieglas un ar tādu kā švammītes polsterējumu, tāpēc labi piekļaujas sejai un ir ērtas. 

Man ļoti patīk šie Ziener cimdiņi ar stilīgo denim apdari. Bet svarīgākais ir tas, ka tie ir ūdens un vēja necaurlaidīgi, turklāt ļoti silti. Plaukstas daļā tiem iestrādāta mākslīgā āda, kura nodrošina labāku saķeri ar slēpošanas nūjām. Šis modelis arī ir īsāks nekā citi, tāpēc vairāk pieguļ plaukstas locītavai, kas mums abiem liekas ērtāk, nekā garie cimdi. Vienīgais, ka garajos ir ieslēpts sargs, tāda ļoti cieta plastmasa, lai aizsargātu plaukstas locītavu no trieciena. Par šo kvalitāti man cena €40.56 (bija 57.95) likās ļoti laba!
Protams, ka ļoti svarīgi, lai visu ārā pavadīto laiku būtu silti un komfortabli, tāpēc termo veļa un zeķes ir obligātas apģērba sastāvdaļas. Veļas komplektu nopirkām tikai par €25 (bija €36). Šis šķita patīkamāks materiāls, nedaudz kokvilnīgāks, nekā dārgākais, kurš pēc Paula teiktā gan ilgāk kalpo. Pusgarās termo zeķes atradām Sportland outlet daļā par €10.95 (bija 22.95).
Dāvida mīļākais pirkums ir Quicksilver jaka (€132.96, bija €189.95), kas izskatās pēc galaxy marmora. Tā ir patīkami pieguļoša, bet arī ērti tajā kustēties. Man ļoti patika šī piedurkņu nianse, kas nodrošina to, ka nekāds sniegs un vējš nenonāks padusē. :) Komplektā nopirkām arī pilnīgi vienkāršas, melnas Quicksilver snova bikses (€83.96, bija €119.95), kuras bildēs var redzēt augstāk, jo no tām atsevišķi baigie modes kadri nesanāca. :)
Protams es nespēju atturēties no šī lieliskā Adidas komplekta, kuru noķēru Adidas Reebok veikalā. Tas ir perfekts pavasara kostīms, kuru var valkāt pastaigājoties ar suni, bet tik pat labi uz dažadām modes blogeru ballītēm. Esmu pilnīgā sajūsmā par šīm krāsām un rakstiem! Cepure maksāja €19.96 (bija €24.95), legingi €20.97 (bija €34.95) un jaka €37.48 (bija €74.95) - viss komplekts teju par vienas jaciņas sākuma cenu.

Ceru, ka jums mans ķēriens likās interesants!
Ar kādiem sporta veidiem jūs ziemā nodarbojaties?
Apskatiet visus Domina Shopping izpārdošanas piedāvājumus, jo atlaides ir visu janvāri!

Neaizmirsti apskatīt arī manu ķēriena video kopā ar Dāvidu!

Ar sveicieniem,
Anete