Modeles. Kopā ar Brigitu Dambi


Kad Deniss Ševeļovs uzaicināja piedalīties modes skatē, es piekritu nedomājot. Viņa organizētie pasākumi vienmēr ir izdevušies - tie ir interesanti, pārdomāti un vienmēr liek tev justies ļoti īpaši. Turklāt, kā gan es varu palikt vienaldzīga modes pasaulei!  Esmu arī iepriekš piedalījusies pāris modes skatēs, un man ļoti patika. Tajās ir milzīgs enerģijas lādiņš. Mani fascinē, cik liels darbs tiek ieguldīts šim īsajam skates mirklim, cik ātri tas viss ir beidzies. Tāpēc es izbaudīju katru mirkli, un tas bija lieliski! Liels paldies Denisam par pasakaino skates noskaņu, Jaroslavam Barišņikovam par manas iekšējās dievietes atraisīšanu aka. gaitas iemācīšanu un Indrai Salcēvičai par skaisto tēlu. Paldies arī Pullman viesnīcai par mājīgo uzņemšanu un Halens.lv & Cellbes par skaisto kolekciju.


Gatavības stadijas: grims, frizūra, īstais lūpu tonis.
Arī Brigita tiek pie perfektā lupu krāsas toņa.
Seksīgie čokeri
 Viss ir detaļās
Čaklās vizāžistes un frizieres
Nepacietība


Pēc labi padarīta darba seko ballīte
Latviešu blogeres: Madara Lieciniece, Linda Vesate, Ļubova Krilova, Camille Sugar, Arta Prokofjeva, Katrīna Roze Talce
Stikla meistars Artūrs Virbulis visa vakara garumā iepriecināja viesus ar stikla figūriņu veidošanas paraugdemonstrējumiem. Latviešu Instagram dīva Agnija Grigule
 Modelis Jaroslavs Barišņikovs
Kristīne Čakare – slavenību un modes žurnālu stiliste kopā ar sabiedrisko attiecību speciālistiem Arti Oltri un Daigu Zimeli (kuri ir man mīļi draugi).
 Pasākuma vadītāja un televīzijas dīva Lelde Lietaviete
 Modes mākslinieks un dziedātājs Kašers
Es kopā ar modes un dzīvesstila blogeri Brigitu Dambi
 Kristīne Čakare kopā ar modes skates stilisti, modes mākslinieci un slavenību stilisti Indru Salcēviču.
Viesu vidū bija arī Sindija Vilde, Liene Skulme, Liene Stūraine, Jeļena Strahova, Jūlija Verbicka, Jūlija Rumjanceva, Olga Kolotova, Santa Kola, Sergejs Hatanzejskis, Jana Duļevska, Mārtiņš Kapzems, Betija Sadauska, Kašers, Ieva Bondare ar meitu un daudzi citi. Kopā pasākumu apmeklēja 120 cilvēku.

 #kastekust

Fotogrāfi: K. Bardziņš un Sabīne Madara. Rakstā izmantotas arī manas personīgās bildes.
Kustīgie spoguļattēli no Kastekust.lv