Vienmēr esmu pilnībā apburta, redzot vecākas dāmas, kas ir gaumes, stila un vitalitātes pilnas!
Beidzot esmu atradusi šīs burvīgās, gudrās un skaistās sievietes apvienotas un redzamas tīmeklī. Un, godavārds, esmu viņām veltījusi veselu dienu, sākot jau no 10 rītā līdz pat 7 vakarā. Viņas mani tik ļoti fascinē, un es redzu savas vecumdienas, kas pēkšņi šķiet vilinošas!


Vecums rodas galvā. Ir jauni cilvēki, kuri šķiet jau veci, un ir cilvēki, kuri nekad nenoveco.
Kur un no kā galvā rodas vecums? Pirmkārt - aizspriedumi un bailes. Jauneklība ir radoša un meklējoša, bet vecums - nolemtības un stereotipu pilns. Jaunība ir prieks! Otrkārt - stagnācija. Tā gan savā veidā izriet no bailēm, bet pārsvarā tas ir slinkums un vienaldzība. Treškārt - neziņa. Neziņa par krāsām un formām, un kā tās izmantot savā labā.


Es pilnībā piekrītu šīm dāmām, ka ģērbšanās ir kā mākslas darba radīšana, un tā ir uzskatāma par mākslas formu. Es negleznoju un nezīmēju, bet es veidoju tērpu ansambļus un reizēm palīdzu to izdarīt arī citiem. Tikai šodien es sapratu, jā - es esmu māksliniece! Tikai nedaudz nepierastākā veidā. Līdz šim esmu pretojusies apzīmējumam "māksliniece", jo es tiešām  - es jau neko tādu nedaru, ne es gleznoju, ne zīmēju, ne veidoju. Es pētu, analizēju, reizēm kritizēju mākslu, bet neradu to. Šodien es sapratu, kāpēc citi mani tā uztver. Jo tā ir! Diezgan ironiski, ka pati uz mākslu skatījusies stereotipiski.

Tad nu lūkojiet šīs burvīgās dāmas un priecājieties par viņām un sevi!Blogi:
http://advancedstyle.blogspot.com/
http://idiosyncraticfashionistas.blogspot.com/
http://www.accidentalicon.com/


Video:
Advanced Style - intervija ar filmas un bloga veidotājiem


Filmas veidotājas Linas Plioplyte kanāls (atrodami daudzi mazie gabaliņi)
https://www.youtube.com/user/plioplyte/videos


FABULOUS FASHIONISTAS - skaistās dāmas Anglijā
https://www.youtube.com/channel/UC3HOfMt63Mc5BDyx0utBv9w/videos